" scheWebgarden.Tableme=" Rady při stěhování - stěhování-vyklízení walter

   STĚHOVÁNÍ   VYKLÍZENÍ   WALTER

stěhovačka.jpg
.
.DISPEČINK
.
TEL:
 
724 805 253
zavolejte nebo napište sms
index.jpg
 STĚHUJEME a VYKLÍZÍME po celé ČR i EU dle dohody
máme pobočky
 ÚSTECKÝ kraj, KARLOVARSKÝ kraj, PLZEŇSKÝ kraj,
STŘEDOČESKÝ kraj.


 
 
..........................................................................................................................................................................
STĚHUJEME I V TÉTO SLOŽITÉ DOBĚ BEZ OMEZENÍ PO CELÉ ČR
!!!     PRACUJEME V ROUŠKÁCH, RUKAVICÍCH A POUŽÍVÁME DEZINFEKCI     !!!

JSME PRAVIDELNĚ TESTOVÁNI NA COVID

 
ZAVOLEJTE NEBO ZAŠLETE SMS
NA DISPEČINK
+420 724 805 253
Nebo použijte nezávaznou KALKULACI. Děkujeme
img066.jpg

Rady při stěhování

Dobré rady při stěhování

Poradíme Vám čeho se vyvarovat a jak se na stěhování nejlépe připravit!

Stěhování potřebuje prostor

Zarezervujte si dostatečný prostor pro zaparkování stěhovacího vozu a prostor potřebný pro manipulaci při nakládání a vykládání (obzvláště ve větších městech).
Blízkost parkovacího místa ovlivňuje v konečné podobě i cenu stěhování.


Začněte s čistým štítem

Jistě si nepřejete zahltit nový prostor starými nepotřebnými záležitostmi. Ať již stěhujete kancelář, byt či třeba statek, dotazujte stěhovací firmu na možnost likvidaci věcí, které již nebudete potřebovat. V zásadě si umí poradit se skartováním nepotřebných dokumentů či ekologickou likvidací starého nábytku, elektroniky atd.

Organizujte stěhování

Je samozřejmé, že za svoje peníze očekáváte jistou úroveň organizace služeb při stěhování. Chápeme. Realita je však tvrdá a připusťme, že dle vašeho náčrtku se stěhovákům ne vždy podaří umístit nábytek na zamýšlené místo. Je proto vždy lepší se stěhování účastnit a společně po příjezdu na místo dohlédnout na umístění všech kusů nábytku apod. na vámi zvolené místo.

Krabice na stěhování si označte popiskem

Stará ohraná písnička, řeknete si. Je však s podivem, kolik lidí se tomu vůbec nevěnuje. Označte si proto, jak pro sebe, tak pro stěhovací firmu, krabice s věcmi.


Při stěhování je důležité nepřetěžovat krabice, aby se neprolomilo dno (např. při stěhování knih)
Vybalte věci uložené do skříní, sedaček a postelí s úložným prostorem z důvodu lepší manipulace při stěhování.
Pro balení oděvu, polštářů a závěsů je nejlepší použít velkých igelitových pytlů.
Oblečení je vhodné zabalit do kufrů a cestovních tašek.

Cennou elektroniku a domácí spotřebiče doporučujeme zabalit do krabic, které je nutno proložit měkkým materiálem, tím zabráníte případnému poškození stěhovaných věcí. Krabice pak označte: elektronika, křehké atd.

U ledničky záleží na venkovní teplotě, je-li teplota nižší než v bytě, musí se před zapnutím nechat v klidu nejméně 2 hodiny.

Balení knih, šanonů, časopisů apod. při stěhování

Při stěhování tiskovin a podobných materiálů je nejefektivnější využít plastových či papírových krabic. V zásadě je ohrožuje pouze možnost vysypání na podlahu a jejich následné ušpinění. Libovolné tiskoviny nesvazujte provázkem, tato metodika patří do sběrny papíru. Vždy, před postupem k nové krabici, se ujistěte, že právě zabalenou krabici s tiskovinami unesete a váha uloženého neprotrhne dno krabice. Pokud necháte balení do krabic na stěhovací firmě, dejte pozor na možný příplatek.

Stěhování skleniček, skla, porcelánu

Sklo, porcelán a jiné křehké materiály je nutno zabalit zvlášť. V případě, že použijete noviny, dejte pozor na případný otisk, jež mohou na skle zanechat. Ideální je užití bublinové fólie, popř. hedvábného probalovacího papíru, které je šetrný ke všem povrchům. Nezapomeňte každou krabici označit viditelným popiskem "SKLO".

Stěhování nábytku

Prvním krokem je vyndat veškeré předměty, poličky a šuplíky za skříní a nábytku. Cílem je samozřejmě ulehčit nábytku na váze a zamezit jeho poškození pomocí pohyblivých částí. Je dobré demontovat vyčnívající části nábytku, jako jsou madla apod. U nábytku, jenž obsahuje otevírací dveře, je nezbytné jejich zajištění proti otevření během přepravy. Nejsnazší je užití fixační fólie, popř. bublinové fólie nebo vlnité lepenky. Klasická lepící páska není vhodná, zanechá na nábytku stopy po lepidle, v krajním případě může způsobit jeho poškození. Doporučujeme i užití ochranných pěnových rohů.

Stěhování těžkých předmětů, klavírů atd.

Opravdu rozměrné kusy nábytku jako je kupříkladu klavír, doporučujeme přenechat samotným stěhovákům. Ušetříte si zdraví i spoustu nervů, pokud se rozhodnete pouze upřesnit váhu a rozměry zbytek ponechat na nich. Vždy raději firmu upozorněte pro případ, že by si nevzali s sebou dané vybavení.
S námi zvládne stěhování opravdu úplně každý.
Autodoprava
Martin Walter

+420 724805253

IČ: 66121914
DIČ: CZ7702180376
vizitka.bmp
spolehliva-firma-2015_125.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one